Informacja dla niedzielnych studentów administracji (dot. 31.10.21)

Szanowni Państwo,

w związku z prośbą grupy Państwa kolegów i koleżanek z administracji, prodziekan ds. studenckich dr Andrzej Bielecki wyraził zgodę na przeprowadzenie zajęć w najbliższy weekend w formule zdalnej. To oznacza, że nasze konserwatorium „Administracja wobec praw i wolności jednostki” w niedzielę 31 października o 11:30 odbędzie się na Google Meet. Link do spotkania został wysłany e-mailem.

Kilka uwag technicznych:

1) przed kliknięciem w link proszę zalogować się na swoje studenckie konto mailowe. Dopiero potem proszę kliknąć w link. Może się zdarzyć, że połączenie będzie wymagało ręcznego zatwierdzenia przeze mnie, więc proszę się nastawić na kilka minut oczekiwania.

2) przy połączeniu proszę mieć włączoną kamerkę internetową i wyłączony mikrofon.

3) obecność będę weryfikował na podstawie printscreenów listy uczestników spotkania Google, robionych bez zapowiedzi.

4) także w tej formule zajęć będzie okazja do aktywności. W razie chęci zabrania głosu proszę zgłaszać się na czacie albo „podnieść rękę” (jest taka opcja w Google Meet z ikoną ręki).

Pozdrawiam serdecznie,

J. Roszkiewicz